PRUVA MODERN OFİS MAKAM TAKIMI

PRUVA MODERN OFİS MAKAM TAKIMI

Doğadan ilham alınarak ahşabın sanata dönüştürülüp minimalist çizgilerle modernize edilmiş hali. Konforlu makam koltuğu ile kendinizi konforlu misafir koltukları ile misafirlerinizi şımartın.

Ofisin de modernlik ve sadelik arayanlar için tasarlanmış bir takım. Pruva modern ofis takımı, ağaç üzerinde modern hatları öyle bir yakalamıştır ki, hem ağaç renginin ve desenin güzelliği içinize işlemekte, hem de seçilen kumaş rengi ile ve tasarımda ki ince hatlarla modern bir eser ortaya çıkmaktadır. Takım da bulunan ikili koltuk, ofise zenginlik katmaktadır. Hem rahat oluşu hem de kenar detayları, ikili koltukta kendine has bir görüntü oluşturmuştur. Ayaklarının ince oluşu itibariyle zariflik katmış ve ikili koltuğun o büyüklüğünü yok etmiştir. Arka yastığının büyük bir şekilde oluşturulması hafif bir spor görünüm katarak bu ufak geçişlerle modern tarz yansıtılmıştır. 

Tekli koltuklar aslında her takımda olan bir detaydır. Tamamıyla sade bir tercihte bulunularak ortalarında duran orta sehpa detayı patlatılmıştır. Sehpada kullanılan iki detay vardır. Üstünde ki büyüyen yuvarlak desenler ve kenarında ki şerit desenler. Birbirinden farklı iki geometrik şeklin kullanılması sehpa üzerinde modern çizgiler yaratmıştır. Aynı detaylara masa üzerinde de rastlamaktayız.İki farklı geometrik şekil ile renk tonlarının gölgelendirilmesi, ağaçta ki huzuru vermiş ve aynı zaman da detaylarla modernlik yakalanmıştır. Ofisin de özgün bir tasarım isteyenler bu modern ofis takımı tam sizler için tasarlanmıştır. Tamamıyla kumaş rengi de ki sandalye ile de anı tekli koltuklar da olduğu gibi bir sakinlik geçişi oluşturulmuştur. Arkada kullanılan dolap ise aslında tamamıyla kullanış rahatlığı açısından düşünülmüştür. 4 bölmeli olması ile kesinlikle bir ofis için kullanışlı bir detaydır.Aynı zamanda bir kenarında olan küçük kütüphane kısmı hem bir hareket katmış, hem de bir ofis ciddiyeti vermiştir. Göz yormayan ufak bir kitaplık ile dikkat çekilmiştir. Aynı şekilde yerden yüksek ayak kullanılması da zarif bir görüntü yaratmıştır. Böylece modern görünüm de kullanışlı bir dolap oluşturulmuştur. Kumaşta ki kendinden oluşan gölgeler ise bir derinlik yaratmaktadır. Buda gizli bir renk cümbüşü yaratmaktadır.

Hem rahatlık, hem kullanış, hem sakinlik getirecektir. İşte bu modern ofis takımı bunların hepsini içinde barındırıyor. Ağaç kullanılarak sadece basit geçişlerle modern bir tasarımın nasıl oluşacağını bu takım anlatıyor.

ARA
WHATSAPP
MAİL